Дохід львівських перевізників зріс наполовину у перший день запровадження е-квитка

Перевізники спростовують чутки про масові звільнення водіїв громадського транспорту.

19.12.2023
Дохід львівських перевізників зріс наполовину у перший день запровадження е-квитка

Про це 18 грудня у коментарі LVIV.MEDIA повідомив президент ТзОВ “Міра і К”, голова Асоціації перевізників Львівської області Іван Велійка.

За його словами, у перевізників ще немає підсумків за весь тиждень, відколи запровадили ЛеоКарт. Нині у транспортників є дані про готівкові надходження практично за кожен день, а надходження безготівки, коли пасажири розраховуються через ЛеоКарт або з допомогою банківської карти, лише за понеділок, 11 грудня. Конкретну суму виторгу Іван Велійка відмовився назвати, але підкреслив, що надходження за день роботи зросли приблизно на 50%.

Іван Велійка також спростував чутки про масове звільнення водіїв міського автотранспорту після запровадження ЛеоКарт і, відповідно, різкого зменшення обігу необлікованої готівки. За його словами, розрахунку за роботу у грудні з водіями ще не було. Крім того, перед введенням безготівкової системи оплати проїзду з усіма водіями та власниками автобусів, які здають їх в оренду перевізникам, були узгоджені суми зарплат і орендної плати.

“Розрахунок з ними буде проводитися, як мінімум, один раз на півмісяця. Якщо ж фінансові показники першого дня роботи збережуться весь місяць, то це дасть підприємствам можливість повністю виконати свої зобов’язання перед водіями та орендарями. А якщо водій, працюючи на “Богдані” чи на “Еталоні” заробить 25 тисяч гривень, то навіщо йому кудись втікати?”, — заявив голова асоціації перевізників Львівщини.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.