На Львівщині отримали дозвіл на перенесення «Братської могили радянських воїнів» на місцеве кладовище

Вчора, 14 вересня, виконавчий комітет Мостиської міської ради прийняв рішення про демонтаж барельєфної композиції братської могили радянських воїнів та партизан-наумівців у селі Крукеничі Яворівського району Львівської області.

15.09.2023
На Львівщині  отримали дозвіл на перенесення «Братської могили радянських воїнів» на місцеве кладовище

Про це повідомляє Мостиська міська рада.

“Відповідно до Наказу Міністерства культури та інформаційної політики від 8 вересня 2023 року N482 Мостиська міська рада отримала дозвіл на перенесення памʼятки історії місцевого значення «Братської могили радянських воїнів та партизан-наумівців» з центральної села на місцеве кладовище у м. Крукеничі”, – йдеться у повідомленні.

Роботи щодо демонтажу барельєфу планують провести до кінця вересня цього року, а ексгумація та перепоховання рештків, які можуть знаходитись на території цієї памʼятки – до завершення року.

“Таким чином, Мостиська міська громада остаточно очищається від маркерів колоніалізму і радянського минулого”, – підсумували у дописі.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.