До храмів Тернополя передали Єрусалимський вогонь

Першими зустріли Благодатний вогонь на кордоні з Румунією закарпатські патрульні й передали його далі Україною.

06.05.2024
До храмів Тернополя передали Єрусалимський вогонь

Про це повідомляє Патрульна поліція Тернопільської області.

“Сьогодні патрульні передали Єрусалимський вогонь до церков нашого міста. Нехай Благодатний вогонь зігріє кожного з нас добротою, любов’ю та вірою.

Христос Воскрес!”, — йдеться у повідомленні.

Благодатний вогонь виносять з Гробу Господнього на особливому богослужінні, яке щороку проводять у передвеликодню суботу у храмі Воскресіння Христового в Єрусалимі. Попри те, що дата Страсної суботи змінюється щороку залежно від православного церковного календаря, сходження Благодатного вогню незмінно відбувається у переддень Воскресіння Христового.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.