Для учнів сьомих класів видали новий підручник з фізики авторства вчителів зі Львівщини

Вже з 9 лютого 2024 року електронна версія оригінал-макету підручника «Фізика. 7 клас» буде у вільному доступі в Електронній бібліотеці Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти”.

05.02.2024
Для учнів сьомих класів видали новий підручник з фізики авторства вчителів зі Львівщини

Як повідомив директор департаменту освіти і науки ЛОВА Олег Паска, 7 лютого у пресхолі Львівської ОВА об 11.00 відбудеться зустріч з авторами підручника.

“Створений підручник адаптований до рівня розуміння учнів 7 класу, вирізняється легкістю сприйняття матеріалу, цікавий, сучасний, пізнавальний, практичний та позитивний. Насичений життєвими ситуаціями, які мотивують учнів до вивчення фізики“, – наголосив Паска.

Також він додав, що давно з таким захопленням не читав підручник: “За один день, на одному диханні прочитав його літом у відпустці. Це ще був чорновий варіант”. 

Над підручником працював колектив учителів-практиків міста Львова та Львівської області: Зоряна Максимович, Марія Білик, Ліана Варениця, Галина Коваль, Ольга Микитеєк, Марія Ординович, Василь Шевців.

“Приєднуйтесь до неповторної подорожі у світ фізики, де на вас чекають неймовірні пригоди та нові відкриття!” – підсумував Паска.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.