Для лікарень в Україні сформували п’ятиденний запас пального

Він потрібен на випадок тривалого знеструмлення.

09.12.2022
Для лікарень в Україні сформували п’ятиденний запас пального
Фото: умовне

Про це в етері телемарафону повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. 

“Ще на початку вересня ми провели комісію ТЕБ і НС, на якій було прийнято рішення забезпечити у лікарнях, як мінімум, 5-денний запас пального для альтернативних джерел енергопостачання у лікарнях. Наразі цей запас сформований, і ми далі нарощуємо потужності, щоб ще більше розширити можливості працювати лікарням в автономному режимі”, – сказав Ляшко.

Міністр зазначив, у кожному регіоні функціонують оперативні штаби від департаментів охорони здоров’я облдержадміністрацій. Вони координують постачання пального до лікарень.

“Це дозволить нам робити перекидки пального, щоб забезпечити найбільш критичну потребу, тобто, доставити пальне туди, де воно потрібне саме зараз”, – пояснив глава МОЗ.

Нагадаємо, у разі блекауту зв’язок триматиметься щонайменше 3 доби. Оператори працюють над створенням резерву, який дозволить забезпечувати зв’язок, у разі критичних перебоїв з електропостачанням.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.