Депутата на Франківщині, який на смерть збив велосипедиста, залишили під вартою

Івано-Франківський апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід — тримання під вартою строком на 60 діб депутату Калуської міської ради, який, будучи напідпитку за кермом автомобіля, на смерть збив велосипедиста.

13.11.2023
Депутата на Франківщині, який на смерть збив велосипедиста, залишили під вартою

13 листопада в Івано-Франківському апеляційному суді розглянули скаргу депутата Калуської міської ради Тараса Барнича щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, повідомляє Суспільне.

Адвокат підозрюваного під час судового засідання просив замінити своєму підзахисному запобіжний захід на домашній арешт із можливістю внесення застави.

Він додав, що Тарас Барнич — раніше не судимий, має дружину й дітей, займається волонтерством, за що отримав подяку від однієї з військових частин. Адвокат попросив визначити розмір застави у 40 прожиткових мінімумів.

“Я зазначаю, що Барнич своїми діями жодним чином не може вплинути ані на хід судового розслідування, ані на збирання доказів. Вважаю, що прокурор не навів достатньо підстав на обґрунтування ризиків. Суд безпідставно задовольнив клопотання і визначив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою”, — зазначив адкоат.

Інший адвокат Барнича розповів, що потерпілі — родина загиблого велосипедиста — жодних претензій до підозрюваного не висувають.

Підозрюваний Тарас Барнич провину визнав, шкодує про скоєне і співпрацюватиме зі слідством.

Івано-Франківський апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб без можливості внесення застави.

Нагадаємо, 26 жовтня на автодорозі Н-10 “Стрий — Чернівці” водій автомобіля “VOLVO XC – 60” вчинив наїзд на велосипедиста, 76-річного мешканця села Пійло. Від отриманих травм велосипедист помер на місці ДТП.

Затриманим водієм є депутат Калуської міської ради Тарас Барнич, який працює на посаді старшого пожежника-рятувальника 24 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС в Івано-Франківській області.

 

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.