Депутат на Тернопільщині допоміг 74 призовникам втекти за кордон

Посадовець упродовж липня 2022 – січня 2023 років допоміг незаконно перетнути кордон України військовозобов’язаним чоловікам.

03.04.2024
Депутат на Тернопільщині допоміг 74 призовникам втекти за кордон

Як повідомляє Поліція Тернопільської області, схему виїзду за кордон організував депутат однієї із місцевих сільських рад, який після початку повномасштабного вторгнення вступив до лав артилерійської бригади.

Солдат отримав доступ до листів-обґрунтувань, які підписував командир бригади волонтерам. Дані листи дозволяли волонтерам безперешкодно перетинати кордон та ввозити гуманітарну допомогу підрозділам ЗСУ.

Махінатор виготовляв підроблені листи-обґрунтування, вписуючи до сфальсифікованих документів замість прізвищ реальних волонтерів анкетні дані ухилянтів. Згодом, на підставі підроблених листів, чоловіків включалися до інформаційної системи «Шлях» і ті безперешкодно виїжджали за межі України.

Організатору «схеми» повідомили про підозру. За скоєне чоловікові загрожує до 7 років позбавлення волі.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.