Чеський регіон профінансує підприємства Львівщини на промислових виставках

Південноморавський край має намір покрити витрати на стажування та воркшопи, аби підтримати малий український бізнес.

05.04.2024
Чеський регіон профінансує підприємства Львівщини на промислових виставках

Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, під час візиту на Львівщину гетьмана Південноморавського краю Яна Гроліха обговорили можливість створення нових українсько-чеських підприємств.

Зокрема, Департамент економічної політики Львівської ОДА підготує всю необхідну інформацію для чеських бізнесменів, готових інвестувати у Львівщину.

“У найближчі два місяці Львівська обласна державна адміністрація планує провести експортний форум. Чехія раніше брала участь у таких заходах і укладала контракти, тому сподіваємося, що цього року традиція продовжиться. Вирішили також разом напрацювати можливості для обміну досвідом у галузях науки, культури, туризму та освіти. Наприклад, у вигляді партнерства між університетами та науковими установами обох країн”, – зазначив Козицький.

До слова, у листопаді 2023 року в одному з медзакладів Львівщини, де лікують поранених воїнів, розпочала працювати медично-гуманітарна місія Medevac: чеські хірурги разом з українськими прооперували українських захисників.

“Південноморавський край був одним з перших, хто відгукнувся на запит Львівської ОВА, щоб допомогти нам, коли pociя почала повномасштабну війну. Він передав у лікарні та прихистки медикаментів, лікарського обладнання та харчів майже на 14 мільйонів чеських крон. Дякуємо Чеській Республіці, і Південноморавському краю зокрема, за щиру підтримку, дружбу і співробітництво”, – підсумував начальник ЛОВА.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.