Через суд у Львові 20-річний хлопець скасував заборону прикордонників на виїзд з України

хлопець 4 листопада 2023 року намагався перетнути пункт пропуску «Угринів – Долгобичув», оскільки їхав на навчання до Польщі. Однак інспектор сьомого прикордонного Карпатського загону Держприкордонслужби відмовив студентові у перетині кордону.

29.02.2024
Через суд у Львові 20-річний хлопець скасував заборону прикордонників на виїзд з України

Денис Конопляник отримав дозвіл виїзду за кордон від Інгульського районного ТЦК. Він їхав на безкоштовне навчання в Поморський університет в Слупську та мав лист від ректора, повідомляє Zaxid.net.

Після невдалої спроби виїхати з України хлопець звернувся до суду й просив визнати протиправним та скасувати рішення про відмову у перетині державного кордону. Денис Конопляник зазначив, що прикордонник відмовився випустити його у Польщу, оскільки нібито не було всіх документів. Однак інспектор не повідомив, яких саме документів не вистачає.

Суддя Зоряна Лунь повністю задовольнила позов Дениса Конопляника, скасувала й визнала протиправним рішення прикордонників. Крім цього, сьомий прикордонний Карпатський загін сплатить понад тисячу гривень судового збору. Рішення можна оскаржити у Восьмому апеляційному адміністративному суді.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.