Через скаженого борсука у селі на Львівщині запровадили карантин

У Брониці що в Дрогобицькій громаді, чоловік впіймав у полі борсука та відвіз у сусіднє село, де його помістили до вольєру. Коли тварину обробляли від кліщів, вона вкусила сина власника, а його самого — подряпала. Через день борсук помер.

17.08.2023
Через скаженого борсука у селі на Львівщині запровадили карантин

Про це повідомляє Дрогобицька районна військова адміністрація.

Як встановила експертиза, тварина мала сказ.

Подія трапилась 10 серпня. Після інциденту зібрали надзвичайну протиепізоотичну комісію. Згідно із їхнім рішенням, запровадили карантин у Новошичах та 5-кілометровій зоні: Брониця, Бистриця, Долішній Лужок.

Через сказ у борсука обмеження триватимуть два місяці.

Чоловіків, які постраждали, вакцинують.

У п’ятницю, 18 серпня, у селі Новошичі проводитимуть вакцинацію домашніх тварин. Наразі ветеринарна служба проводить обходи прилеглої території та сусідів.

Карантинні обмеження у селі Новошичі та його 5-ти кілометровій зоні можуть бути зняті з 16 жовтня за умови відсутності нових випадків захворювання тварин сказом.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.