Через сказ у кота запровадили карантин у місті на Львівщині

У домашнього кота в місті Сокаль Львівської області виявили сказ.

12.12.2023
Через сказ у кота запровадили карантин у місті на Львівщині

Про це повідомляє Червоноградська районна державна адміністрація.

4 грудня до Червоноградської міської лікарні звернулася родина, яку подряпав домашній кіт. Тварина мала характері ознаки сказу. Родині відразу провели курс антирабічних щеплень.

Домашнього улюбленця було поставлено на 10-ти денне карантинування з метою виявлення захворювання. 8 грудня тварина померла. Лікарі ветеринарної медицини провели відповідні дослідження, після якого вірус сказу було підтверджено.

“Оголошено неблагополучним щодо сказу тварин м. Сокаль, Сокальську ТГ і прилеглі території та накладено карантинні обмеження на 2 місяці”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.