Багатоповерхівка у Львові залишиться без світла

2 квітня заплановане відключення багатоквартирного будинку по вул. Кульпарківській, 64а у Львові, який обслуговує управлінська компанія «Зразковий парус».

02.04.2024
Багатоповерхівка у Львові залишиться без світла

Як повідомили у “Львівобленерго”, причина у тому, що  42 комерційні приміщення користуються тарифом для населення.

Ще 21 лютого 2024 року працівники «Львівобленерго» здійснили огляд електроустановок цього будинку і склали акт про порушення Правил роздрібного ринку електричної енергії. В акті зобов’язали споживача припинити використовувати електроенергію на непобутові потреби  та укласти договір з електропостачальником за відповідним тарифом.

“Термін виконання заходів — місяць з дня складення Акту. Якщо порушення не усунуть у місячний строк, то постачання електричної енергії такому споживачу припиняється. Представник компанії «Зразковий парус» ознайомився з Актом, що засвідчено відповідним підписом. Після цього споживач скерував звернення стосовно внесення змін у договір з «Львівобленерго». Однак «Зразковий парус» не надав всіх необхідних документів стосовно права власності на нежитлові приміщення та робочий проєкт влаштування обліків електроенергії у цих приміщеннях. Про це повідомили споживача у листі-відповіді”, – йдеться у дописі.

Станом на 1 квітня 2024 року, «Зразковий парус» не здійснив необхідних заходів для усунення порушення. Відтак, електроживлення споживачу припинять 2 квітня 2024 року.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.