Акулу, яка вбила росіянина в Єгипті, виставлять у музеї

У Єгипті вирішили виставити в музеї забальзамоване тіло акули, яка днями з’їла російського туриста у Червоному морі.

13.06.2023
Акулу, яка вбила росіянина в Єгипті, виставлять у музеї

Про це повідомляє місцеве видання MZ-MZ.

“Вчора, в понеділок, в мухафазі Червоне море в Єгипті фахівці Інституту морських наук і заповідників Червоного моря почали процес бальзамування акули, що напала на російського туриста, в рамках підготовки до експонування в музеї інституту”, – йдеться в повідомленні.

З черева акули, спійманої рибалками, витягли половину тіла російського туриста – голову, груди і руки. Іншу частину росіянина виловили безпосередньо в морі.

Хижака спіймали і доставили в Інститут морських наук в Хургаді для аналізу і розтину, підготовки наукового звіту про її поведінку і вилучення тіла туриста.

Зараз місцева влада думає над тим, як запобігти подібним нападам акул в майбутньому. Зокрема, власників прибережних готелів можуть зобов’язати ставити загородження з сіток уздовж пляжів. Ця має перешкодити акулам підпливати безпосередньо до тих зон, де купаються туристи.

Нагадаємо, минулого тижня російський турист загинув під час нападу акули в Червоному морі біля Хургади.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.