Адже ви не прийшли

Найтупіше, що можна придумати – це провалити мобілізацію, залишивши хлопців без допомоги, а потім міняти Головнокомандувачів, сподіваючись що новий вже точно сотворить чудо.

19.02.2024
Адже ви не прийшли

Хочете правду? Наших хлопців зрадили не командири. Не Головнокомандувач. І навіть не Зеленський. Їх зрадили ви всі – хто кричав “ой, ТЦК хапають людей на вулицях, припиніть це!”. Хто давав поради, як відмазатись від мобілізації. Хто говорив: “хай спершу син Порошенка/донька Зеленського/депутати і всі інші крім мене”.

Знаєте, чому хлопці змушені воювати два роки без ротацій та відпусток?
Бо нема ким їх замінити.
Адже ви не прийшли.

Знаєте, чому наші хлопці зараз гинуть в Авдіївці і не мають сили розтиснути щелепи звіра на своєму горлі?
Бо їх мало. Критично мало
Адже ви не прийшли.

Знаєте, чому насправді захлинувся контрнаступ і зняли генерала Залужного?
Бо не вистачило людей.
Адже ви – не прийшли.

Можна скільки завгодно розказувати про свою “любов до наших хлопчиків”, поливати брудом комбатів та комбригів, любити чи ненавидіти Головнокомандувачів – але, якщо ви не прийшли, якщо хоч раз відкрили рота сказати “хай воює хтось інший” – ви зрадили їх. Тупо зрадили, кинувши самих…

Авдіївка повністю лежить на совісті “маминих бубочок, ні раждьонних для вайни”. Можете вже сідати писати тужливу пісню: без вашої допомоги хлопцям не врятуватись… Бо “перекинути бригади з іншої ділянки фронту” не вийде: там така сама ситуація. Так само не вистачає людей.

Де ворог нас проламає після того, як закінчить з Авдіївкою? Ну не знаю… Йому тепер кругом вільна дорога. Зброя не стріляє сама собою, до кожного автомата, кожної гармати чи хаймарса потрібні люди. І бажано хоч три місяці навчені.

Інакше – готуйся співати тужливих пісень, мій талановитий, але винятково тупий народе…

Elen Crist Lastivka Mokrenchuk

Джерело

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.