Арбітр перепросив гравців Прикарпаття за помилковий пенальті на користь Карпат

Головний тренер івано-франківців Олексій Городов поділився емоціями від поразки Карпатам (0:1) у матчі 3-го туру Першої ліги.

14.08.2023
Арбітр перепросив гравців Прикарпаття за помилковий пенальті на користь Карпат

Про це повідомляє “football24.ua”.

“Гра була рівною. Карпати не створили жодного моменту. Можна сказати, що їм допомогли потойбічні сили забити цей гол.

Суддя (Євген Цибулько) перепросив у нас за пенальті, сказав, що він помилився. Але нам від того не легше. Є осад від того, що коїться на полі, не можна так знущатися над людьми, над футболістами”, – сказав Городов у післяматчевому коментарі.

Мінімальна перемога дозволила Карпатам набрати 9 очок після 3-х турів – підопічні Мирона Маркевича разом з Нивою Бузова лідирують у турнірній таблиці групи А Першої ліги.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.