Чотирьох українських артистів шахрай ошукав на понад 3 мільйони гривень

Днями одразу кілька відомих українських артистів заявили, що не можуть провести свої концерти, на які вже продано квитки, бо організатор, який займався підготовкою виступів, втік з грошима.

26.12.2023
Чотирьох українських артистів шахрай ошукав на понад 3 мільйони гривень

Організатор концертів, директор компанії Star Label Тарас Доненко, який зник та не виходить на зв’язок, втирався в довіру до артистів не один рік, повідомляє OBOZ.UA.

«Ми почали співпрацю півтора року тому. Він сам на нас вийшов, запропонував свої послуги. І разом ми зробили близько ста концертів. Тривалий час він виконував свої обов’язки, досить сильно втерся в довіру. А потім у якийсь момент забрав гроші з запланованих наперед концертів у квиткових операторів і зник. Тільки у нас це близько 3 млн 600 тисяч гривень. А ще є Злата Огнєвіч, Тарас Чубай та Руслана. Ми маємо ситуацію, коли у нас проданий тур, у більшості міст – аншлаги, а ні за що не проплачено», – поскаржився фронтмен гурту “СКАЙ” Олег Собчук.

Скасувати концерти і повернути людям кошти артисти не можуть, бо цих грошей просто немає.

Згідно з договорами з квитковими операторами,  гроші необхідні, щоб заплатити за оренду залів, світло, звук. У цьому випадку організатор взяв гроші, але не заплатив за технічні витрати. І втік.

«Щоб не підвести прихильників, ми взяли на себе відповідальність провести ці концерти. Доклали дуже багато зусиль і дякуємо всім нашим друзям, які допомогли. Наші виступи у Львові та Одесі відбудуться за розкладом. А інші концерти, заплановані на січень, мусимо перенести на весну, щоб акумулювати певний бюджет – і таки їх відпрацювати. Тим часом, сподіваємося, що шахрая знайдуть і він понесе відповідальність», – поділився планами співак.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.