17-річний хлопець видурив у львівських пенсіонерок понад 140 тисяч гривень

Хлопець із Кіровоградщини, який тимчасово проживає у Львові, видурив у двох місцевих пенсіонерок їхні заощадження.

11.12.2023
17-річний хлопець видурив у львівських пенсіонерок понад 140 тисяч гривень

Як повідомляє Поліція Львівської області, для обох жертв шахрай вигадав однакову «легенду».

За словами першої потерпілої, 80-річної жительки Львова, до неї зателефонував невідомий чоловік та повідомив, що її син потрапив у ДТП, отримав травми і для проведення йому термінової операції необхідні гроші. Жінка повірила у цю вигадану історію і  передала зловмиснику банківську картку, з якої той зняв 2 тисячі гривень. З’ясувавши, що в аварію син не потрапляв, пенсіонерка звернулась у поліцію.

Така ж історія повторилась з іншою мешканкою Львова, 78-річною пенсіонеркою. Цього разу жінка передала незнайомцю усю готівку, яку мала вдома, – 140 тисяч гривень.

Правоохоронці встановили, що до вчинення злочину причетний 17-річний мешканець Кіровоградської області, який тимчасово проживає у Львові.

Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – позбавлення волі на строк до восьми років.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.