10 кг наркотиків знайшли в одній з охоронних фірм Тернополя

Правоохоронці затримали двох підозрюваних у збуті наркотичних засобів. Це жителі Кременецького та Тернопільського районів.

22.03.2024
10 кг наркотиків знайшли в одній з охоронних фірм Тернополя

Про це повідомляє Поліція Тернопільської області.

Один із затриманих перебуває в слідчому ізоляторі, інший вийшов під заставу. Підозрювані збували наркотичні речовини на території Тернопільщини. Їхніми постійними “клієнтами” були працівники тернопільської охоронної фірми.

“Директор даного товариства облаштував у своєму гаражі наркопритон, де співробітники фірми систематично вживали наркотики та інші заборонені речовини”, – йдеться у повідомленні.

За попередньою інформацією, чоловіки вживали наркотики під час чергування. Під час обшуків в охоронній фірмі та гаражі поліцейські вилучили понад 10 кілограмів канабісу. Також у заступника директора та ще одного співробітника охоронної фірми виявили та вилучили незаконну вогнепальну зброю, комплектуючі запчастини до неї та набої різного калібру.

Чоловікам оголосили підозру. Стаття передбачає ув’язнення до семи років.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.