Зі Львівщини на передову відправили ще два автомобілі

Одне авто піде у бойову бригаду Тернопільщини, інше – на підмогу бійцям Яворівської бригади.

15.09.2022
Зі Львівщини на передову відправили ще два автомобілі

Як розповів керівник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тіщенко, одну з автівок Львівський ТЦК спільно з Гуманітарним штабом Львівського палацу мистецтв передав у бойову бригаду Тернопільщини. Цей пікап пожертвував на потреби армії польський підприємець Войцех Бедача.

За словами Юрія Візняка, керівника штабу та директора Палацу мистецтв, пан Войцех вже не вперше допомагає українським Збройним силам.

Ще одне авто вирушило на підмогу бійцям Яворівської бригади.

“Долучаємось до ініціативи 1000 автомобілів свободи та впевнено рухаємось уперед! Щиро вдячний нашим польським друзям та усім, хто допомагає  війську у цей нелегкий час!” – додав Олександр Тіщенко.

Як писав “Бомок”, зі Львівщини на фронт передали чотири автомобілі.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.