У Львові затримали чоловіка, який крав ліки з аптек

Вже відомо про три крадіжки.

02.03.2023
У Львові затримали чоловіка, який крав ліки з аптек
Фото: патрульна поліція Львівської області

Про це повідомляє патрульна поліція Львівської області. 

Учора, 1 березня, патрульні отримали виклик про крадіжку на вулиці Грінченка. Працівниця аптеки повідомила, що невідомий чоловік, поцупив медичний препарат та втік з місця події.

За допомогою камер спостереження патрульні встановили зовнішній опис крадія. Виявилось, що цей самий чоловік був причетний до іншої крадіжки з аптеки, що сталася напередодні. 

Згодом, іншому екіпажу патрульних надійшов схожий виклик про крадіжку в аптеці на вулиці В‘ячеслава Чорновола. Працівники аптеки повідомили, що чоловік втікає. 

Правоохоронці прибули на місце події та затримали зловмисника. 

“Це була та ж особа, що й у попередніх випадках. Як з‘ясували патрульні, 37-річний чоловік попрохав провізорів дати йому таблетки, які  одразу взяв та з‘їв. Після чого намагався втекти”, – зазначили у поліції. 

Наразі встановлюються всі обставин події.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.