У Львові директор комунального підприємства завдав державі збитків на майже 2 млн грн

Його судитимуть за службову недбалість.

10.01.2023
У Львові директор комунального підприємства завдав державі збитків на майже 2 млн грн
Фото: умовне

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної прокуратури.

За даними слідства, директор комунального підприємства уклав договір з районною адміністрацією про надання послуг з прибирання та підмітання вулиць в одному з районів Львова.

Надалі обвинувачений не здійснив перевірку відомостей і підписав акт приймання виконаних робіт із зазначеними неправдивими відомостями, а саме завищеною вартістю витрат за використання та експлуатацію машин та механізмів на зимове утримання автомобільних доріг та надання послуг з прибирання та підмітання вулиць (зимового утримання).

Зокрема до вартості машино-годин автомобільної техніки, яка знаходиться на зимовому чергуванні без виїзду, було безпідставно включено витрати на амортизаційні відрахування.

За результатами експертиз, вартість робіт була завищена на 1,8 млн грн.

Тож його звинуватили у службовій недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України)

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.