Палія храму УГКЦ у Львові взяли під варту

Чоловік підпалив двоє бічних дверей храму.

20.04.2023
Палія храму УГКЦ у Львові взяли під варту

Про це стало відомо з матеріалів справи.

В ухвалі суду зазначено, що 31-річний чоловік є уродженцем Ужгорода. Він безробітній має незакінчену середню освіту та не має постійного місця проживання. Чоловік неодружений, однак має дітей та позбавлений батьківських прав щодо однієї дитини 2020 року народження.

За словами самого підозрюваного, він приїхав до Львова кілька місяців тому, аби заробити кошти шляхом жебракування. Чоловік зазначив, що не мав наміру підпалювати двері церкви, але був у стані сп`яніння та хотів зігрітись. Змову з іншими особами щодо підпалу він категорично заперечив.

14 квітня близько 02:10 години палій поставив під головні двері головного входу церкви підпалений верхній одяг, внаслідок чого вони загорілися. Такими своїми діями чоловік завдав церкві Різдва Пресвятої Богородиці матеріальної шкоди на суму 60 тис. гривень.

Тож мешканцю Закарпаття, який підпалив храм Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові, обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 60 днів до 2 червня 2023 року. Також його можуть звільнити за умови внесення застави у розмірі 214,7 тис. гривень.

Нагадаємо, у Львові в ніч з 13 на 14 квітня підпалили церкву УГКЦ на Сихові. Палія затримали, невдовзі стало відомо його ім’я.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.