Палія храму УГКЦ у Львові взяли під варту

Чоловік підпалив двоє бічних дверей храму.

20.04.2023
Палія храму УГКЦ у Львові взяли під варту

Про це стало відомо з матеріалів справи.

В ухвалі суду зазначено, що 31-річний чоловік є уродженцем Ужгорода. Він безробітній має незакінчену середню освіту та не має постійного місця проживання. Чоловік неодружений, однак має дітей та позбавлений батьківських прав щодо однієї дитини 2020 року народження.

За словами самого підозрюваного, він приїхав до Львова кілька місяців тому, аби заробити кошти шляхом жебракування. Чоловік зазначив, що не мав наміру підпалювати двері церкви, але був у стані сп`яніння та хотів зігрітись. Змову з іншими особами щодо підпалу він категорично заперечив.

14 квітня близько 02:10 години палій поставив під головні двері головного входу церкви підпалений верхній одяг, внаслідок чого вони загорілися. Такими своїми діями чоловік завдав церкві Різдва Пресвятої Богородиці матеріальної шкоди на суму 60 тис. гривень.

Тож мешканцю Закарпаття, який підпалив храм Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові, обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 60 днів до 2 червня 2023 року. Також його можуть звільнити за умови внесення застави у розмірі 214,7 тис. гривень.

Нагадаємо, у Львові в ніч з 13 на 14 квітня підпалили церкву УГКЦ на Сихові. Палія затримали, невдовзі стало відомо його ім’я.

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.