На Львівщині викрили виробництво фальсифікованого алкоголю відомих брендів

Банда спеціалізувалась в основному на підробці горілки та коньяку.

14.04.2023
На Львівщині викрили виробництво фальсифікованого алкоголю відомих брендів

У Львівській обласній прокуратурі повідомили про припинення діяльності групи осіб, яка займалась незаконним виробництвом та реалізацією фальсифікованих алкогольних напоїв.

За даними слідства, група осіб організувала на території Львівської області підпільне виробництво лікеро-горілчаних напоїв, а також марок акцизного податку. Продукцію реалізовували з підробленими марками акцизного податку та фальсифікували під виглядом українських брендів.

Збували фальсифікат на території Львівщини.

Під час обшуків виявлено та вилучено обладнання для виробництва алкогольної продукції, 350 літрів спирту, підроблені марки акцизного податку, пляшки лікеро-горілчаних виробів, а також грошові кошти на загальну суму понад 1,3 млн грн та автомобіль.

Зараз вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно. Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами незаконного виробництва та реалізації підакцизних товарів триває (ч. 2 ст. 199, ч. 1 ст. 204 КК України). Проводяться слідчі дії для встановлення усіх причетних осіб.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.