На Львівщині підприємство, яке забруднювало землю, заплатить майже мільйон штрафу

Підприємство порушувало вимоги природоохоронного законодавства. 

24.05.2023
На Львівщині підприємство, яке забруднювало землю, заплатить майже мільйон штрафу

Господарський суд Львівської області задовольнив позовні вимоги прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури про стягнення із суб’єкта господарювання шкоди за забруднення земельних ресурсів у розмірі близько 900 000 грн.

Прокурори в суді довели, що одне із підприємств здійснювало господарську діяльність на території Львівської області, однак порушило вимоги природоохоронного законодавства. 

Зокрема встановлені факти забруднення земельної ділянки на території товариства через викиди забруднюючих речовин в ґрунт чим заподіювало шкоду навколишньому природному середовищу.

Відповідно, це і стало підставою для заявлення позову.

Суд підтримав позицію прокурора та повністю задоволив позов.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.