«Львівобленерго» оприлюднило нові графіки вимкнення світла

Графіки впроваджуватимуть під час ремонту електромереж.

22.05.2023
«Львівобленерго» оприлюднило нові графіки вимкнення світла

Оновлені графіки погодинних відключень (ГПВ) оприлюднені на вебсайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»: https://poweroff.loe.lviv.ua/.

Водночас розпоряджень від НЕК «Укренерго»  про впровадження тих чи інших графіків відключень на цей час до «Львівобленерго» НЕ НАДХОДИЛО.  

На українських електростанціях триває масштабна ремонтна кампанія, яка дозволяє підготуватися до наступного опалювального сезону.

Енергоблоки, на яких проводять ремонти, деякий час не зможуть виробляти електроенергію. Також цього літа об’єми робіт будуть більшими, ніж у попередні роки через російські атаки минулої осені-зими на енергооб’єкти. Саме тому у літній період може виникнути дефіцит потужності в енергосистемі й, як наслідок, необхідність впровадження графіків.  

ПрАТ «Львівобленерго» розробило оновлені графіки вимкнень електроенергії, зважаючи на специфіку літнього періоду та прогнозований дефіцит потужності.   

Споживачі поділені на шість груп, які відповідають чергам у графіку погодинних відключень — 1.1, 1.2, 2.1, 2.2, 3.1 і 3.2.   

Водночас зменшилась тривалість вимкнень, яка передбачена графіками.  У “Львівобленерго” наголошують, що наразі погодинні відключення не впроваджені.   

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.