Два українські театри здобули нагороду “Найкращий оперний театр”

Ці два театри відновили покази своїх вистав після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

29.11.2022
Два українські театри здобули нагороду “Найкращий оперний театр”
Фото: Львівський національний академічний театр опери та балету

Про це повідомляє Reuters.

Львівський національний академічний театр опери та балету та Одеський національний академічний театр опери та балету отримали нагороду “Найкращий оперний театр” на конкурсі International Opera Awards у Мадриді.

Два українські оперні театри отримали цьогорічний “Оперний Оскар” за те, що вони запропонували солодкі каденції та віртуозні трелі посеред відключень електроенергії та артилерійських ударів на території своєї країни – дозволивши глядачам хоча б на кілька годин уникнути війни на вулиці.

“Ми приїхали з міст, де вулиці темні, але наші душі сповнені світла. Наша музика зараз усюди гуде генераторами, але це музика нашого виживання, нашого життя”, — сказала режисерка Оксана Тараненко в Одеській національній опері під час вручення нагороди.

Журі відзначило “мужність і стійкість” колективів театру, бо “вони продовжували виступати, попри небезпеки та руйнування, спричинені війною”.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.