Брюховицький ліс завалили сміттям. Фото

Ліс буквально “потопає” у відходах.

19.09.2022
Брюховицький ліс завалили сміттям. Фото

Відповідними світлинами у фейсбуці поділився львівський журналіст Олег Радик.

“Брюховицький ліс. Не треба чекати весни, щоб побачити, хто де насрав. Фото зроблені на 1 гектарі біля кардіологічної лікарні. Той путін вже замахав гадити по наших лісах.

Штрафи мають бути драконівські. Зі зобов’язанням прибрати 5 гектарів за кинутий пакет від чіпсів”, – йдеться в дописі журналіста.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.