На хабарі зловили ексначальника митного поста “Чорноморськ-порт”

Він вимагав хабарі за безперешкодне переміщення через кордон вантажівок із зерновими культурами та отримання на них необхідних експортних сертифікатів.

09.02.2023
На хабарі зловили ексначальника митного поста “Чорноморськ-порт”

Державне бюро розслідувань повідомило, що затримало колишнього начальника митного поста “Чорноморськ-порт” Одеської митниці Державної митної служби України. Його викрили на хабарництві.

Зокрема, митник, який наразі обіймає посаду начальника відділу оформлення цього ж митного посту, вимагав 4 тис. 100 доларів за безперешкодне переміщення через кордон вантажівок із зерновими культурами та отримання на них необхідних експортних сертифікатів EUR1.

Зараз тривають невідкладні слідчі дії, встановлюються інші факти отримання хабарів та інших причетних до зокрема хабарництва на митниці. У фігуранта та осіб, які можуть бути причетні до цього злочину, провели обшуки. Серед іншого виявили майже 100 тис. доларів готівкою. 

Зараз планується повідомлення про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України). Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

Щодо затриманого колишнього начальника митного поста “Чорноморськ-порт” до суду направили клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою і відсторонення від посади. 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.