Євросоюз планує заборонити постачати унітази в росію

У новий пакет санкцій увійде великий список промислових товарів.

16.02.2023
Євросоюз планує заборонити постачати унітази в росію
Фото: умовне

Посли країн-членів ЄС в рамках переговорів про введення нового пакету санкцій проти росії вивчили 146-сторінковий перелік товарів, які планується заборонити експортувати на територію держави-агресора. До списку увійшли й унітази — один з головних предметів для крадіжки окупантами в Україні.

Як повідомило видання Euobserver, обмеження торкнуться широкого спектру товарів промислового призначення. Сюди відносяться “біде, умивальники, змивні бачки і аналогічна сантехніка”, а також світлодіоди, конопляна пряжа, навантажувачі, поштові сортувальні машини, димові труби, цегла, шини і навіть “пера і наконечники для пера”.

Журналісти в матеріалі про санкції підкреслили, що унітаза немає в кожному п’ятому будинку росії. Це стало символом “добробуту” громадян рф при президенстві путіна. Російські солдати почали їх красти спочатку в Грузії в 2008 році, а тепер в Україні.

“Нехай забирають унітази – вони їм знадобляться в дорозі – і повертаються додому”, – сказав президент України Володимир Зеленський у своїй промові.

Однак репортери також вказали на відсутність у новому пакеті обмежень, які торкнулися б алмазної та ядерної галузей рф. Вони становлять значну частину доходів і генерують кошти для продовження ведення війни в Україні.

 

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.