У Львівській області вартість гектара сільськогосподарської землі зросла майже на 100 тис. грн

Земельні ділянки дорожчають навіть попри війну.

11.05.2023
У Львівській області вартість гектара сільськогосподарської землі зросла майже на 100 тис. грн
Фото: умовне

Про це повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик, передає “Укрінформ”.

Заступник міністра розповів, що на українському ринку землі спостерігається зростання вартості ділянок навіть в умовах повномасштабного вторгнення. Зокрема, за даними Мінагрополітики, у Львівській області станом на початок травня середня вартість одного гектара сільськогосподарської землі становить 162 тис. грн, тоді як на момент відкриття ринку вона становила 51 тис. грн.

“Навіть, якщо придбати фактор інфляції. Ми бачимо, навіть в умовних одиницях зростання (цін) продовжується. Але в регіонах, які знаходяться близько до бойових дій, такого зростання немає”, – зауважив Башлик.

Крім того, за словами міністра, за січень-квітень 2023 року у загальному в Україні на ринку землі відбулось 13 тисяч угод купівлі-продажу землі сільськогосподарського призначення.

“Фактично за 4 місяці 2023 року ми маємо 13 тисяч угод купівлі-продажу (на ринку землі). При цьому ціна в середньому зросла на 20%”, – сказав він.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.