Мінекономіки прогнозує зростання української економіки у 2023 році на понад 15%

Наразі розрахунки показують ріст на 15,5%.

25.08.2022
Мінекономіки прогнозує зростання української економіки у 2023 році на понад 15%
Фото: умовне

Міністерство економіки України прогнозує у наступному році серйозне зростання українського ВВП. Про це розповіла міністр економіки Юлія Свириденко в інтервʼю Reuters.

За її словами, зараз уряд розраховує макроекономічні показники для початку перемовин із МВФ про нову кредитну програму. Вона підкреслила, що прогнози на 2023 рік дуже різняться — від падіння на 0,4% до зростання на 15,5%. Цього року українська економіка впаде на 30—35%.

«Ми розуміємо, що маємо підтримувати економіку в русі. Дуже важко робити нові прогнози через невизначеність. Це повністю залежить від воєнного сценарію», — додала Свириденко.

Вона не назвала суму, яку Україна прагнутиме отримати від МВФ, однак підкреслила, що нова програма має бути «масштабною» і її потрібно узгодити якомога швидше.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.