Росіяни вдарили по залізничній станції на Дніпропетровщині, 15 загиблих

Під удар потрапила залізнична станція Чаплине.

24.08.2022
Росіяни вдарили по залізничній станції на Дніпропетровщині, 15 загиблих
Фото: умовне

У Дніпропетровській області 24 серпня окупанти завдали ракетного удару по залізничній станції Чаплине. Загинули 15 людей, близько 50 отримали поранення. Про це заявив президент Володимир Зеленський у виступі по відеозв’язку перед Радою безпеки ООН, цитує Ліга.нет.

Він повідомив, що перед виступом отримав інформацію про те, що росіяни завдали ракетного удару по залізничній станції, прямо по вагонах на станції Чаплине.

“Чотири пасажирські вагони горять… Станом на даний момент убито щонайменше 15 людей, близько 50 поранено. Рятувальники працюють. Але, на жаль, кількість загиблих ще може збільшитися”, – сказав Зеленський.

“Ось так росія підготувалася до цього засідання Ради безпеки ООН”, – додав він.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.