Зеленський рекомендує відправляти воєнкомів на фронт, а на їхнє місце — поранених військових

Місця воєнкомів можуть посісти військові, що розуміють, як реалізовувати мобілізаційні потреби.

28.04.2023
Зеленський рекомендує відправляти воєнкомів на фронт, а на їхнє місце — поранених військових

Президент Володимир Зеленський рекомендує головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному відправляти на фронт воєнкомів, а на їхнє місце призначати військових після поранень.

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков під час пресконференції 28 квітня, передає Hromadske.

«Є одна з рекомендацій президента України Володимира Зеленського головнокомандувачу ЗСУ генералу Валерію Залужному: переважну більшість воєнкомів, які давно сидять на своїх місцях, відправляти як військовослужбовців на фронт. А на їхнє місце скеровувати військових, які отримали поранення, героїв, які знають, як правильно проводити роботу по продовженню мобілізаційних заходів», — сказав Резніков. Сам Зеленський таку ідею не озвучував.

Також Резніков розповів, що його перший заступник, генерал-лейтенант Олександр Павлюк займається центрами комплектування та соціальної підтримки. А ще Міноборони разом із Мінцифри працюють над проєктом «Оберіг», у межах якого мають оцифрувати документи військовозобов’язаних. Резніков вважає, що цей проєкт зменшить навантаження на центри комплектування.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.