За несвоєчасну виплату зарплати працівникам судили директора “Львівелектротрансу”

Франківський районний суд міста Львова розглядав справу директора ЛКП “Львівелектротранс” Володимира Коваліва, якого звинуватили у порушенні термінів виплати заробітної плати працівникам.

22.03.2024
За несвоєчасну виплату зарплати працівникам судили директора “Львівелектротрансу”

У колективному договорі підприємства є визначені конкретні строки виплати заробітної плати — 22 числа поточного місяця і 7 числа наступного місяця. У протоколі зафіксували порушення виплати зарплати у жовтні минулого року, повідомляє Lviv.media.

Однак Володимир Ковалів вважає, що складений протокол є неправомірним, тому що день виплати зарплати 22.10.2023 припадав на неділю, у неробочий час ЛКП “Львівелектротранс”, тому заробітну плату виплатили напередодні.

Суд постановив, що не вбачає порушення у тому, що заробітну плату працівникам виплатили раніше вказаного терміну, оскільки у законі “Про оплату праці” дозволено нараховувати кошти напередодні, якщо дата виплати припадає на вихідний чи святковий день. Тому директора не можуть притягнути до адміністративної відповідальності.

Суд закрив справу.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.