Відомий чеський хокеїст розкритикував Національну хокейну лігу за участь у ній росіян

Та, зокрема, появу на льоду сина російського хокеїста Олександра Овечкіна.

07.02.2023
Відомий чеський хокеїст розкритикував Національну хокейну лігу за участь у ній росіян
Фото:Reuters/ScanPix

Легендарний чеський хокеїст Домінік Гашек, який з першого дня війни, яку розв’язала рф, підтримує Україну, розкритикував Національну хокейну лігу за участь у ній росіян та появу на льоду сина російського нападника Олександра Овечкіна, пише TVNET.

“Хокейне свято? Ні! Найогидніша реклама російської війни та злочинів, включаючи геноцид проти українських дітей! З 10 хокеїстами з росії під час Матчу зірок…

НХЛ опустилася на дно. Дозволити синові Овечкіна виступити на льоду Матчу зірок – значить плюнути в обличчя приблизно 500 убитим, тисячам поранених та десяткам тисяч викрадених українських дітей. НХЛ та Гері Беттман мають заплатити за цей мерзенний вчинок!” – написав чех у своєму Twitter.

Незабаром комісіонер НХЛ Гері Беттмен відповів на слова Гашека:

“Домінік Гашек активно критикував упродовж останнього року. Він має право на свою думку. Але я не думаю, що його думка відображає позицію чеського народу чи керівництва країни. До речі, я з ним не погоджуюся”, – сказав Беттмен.

Сам російський хокеїст Олександр Овечкін, у якого в Instagram є фото з путіним, невдовзі після повномасштабного вторгнення росії в Україну дуже ухильно коментував те, що відбувається.

“Це не те, що я можу контролювати. Це не в моїх руках. Я сподіваюся, що це скоро закінчиться і в обох країнах настане світ. путін – мій президент, але, як я вже казав, я – не політик, я – спортсмен “, – сказав Овечкін під час пресконференції.

 

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.