В Україні повістки до суду почали надсилати через Viber

В Україні з 15 лютого почали розсилати судові повістки та виклики через месенджер Viber — на додачу до вже традиційних SMS-повідомлень.

15.02.2023
В Україні повістки до суду почали надсилати через Viber
Фото: умовне

Про це повідомила Державна судова адміністрація.

Відтак, за замовчанням система документообігу буде відправляти повістку через месенджер, а якщо це неможливо — повістку відправлять SMS-повідомленням.

Це рішення спрямоване передовсім на економію бюджетних грошей. З 00:01 до 12:00 15 лютого, у перший день запуску функції, на Viber відправили 60% повісток. Завдяки цьому за перші пів дня роботи нового сервісу економія для судів (а отже і для держбюджету) перевищила 5 тисяч гривень.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.