У власність громади на Львівщині повернули 57 га

Жидачівській територіальній громаді через суд повернули земельну ділянку сільськогосподарського призначення вартістю понад 413 млн грн.

19.06.2024
У власність громади на Львівщині повернули 57 га

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Прокурори звернулися до суду з позовом до місцевого мешканця аби повернути ділянку площею 57 га у власність громади. Як встановив суд, у 2020 році місцевий мешканець орендував це пасовище, однак порушував умови договору, використовуючи земельну ділянку як поле для вирощування кукурудзи.

Суд підтримав позицію прокурорів та зобов’язав орендаря повернути ділянку у власність Жидачівській територіальній громаді.

Ділянку передадуть після набрання рішенням законної сили.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.