У Тернополі 21-річний чоловік оформляв кредити на однокурсників

Мешканцю Тернополя оголосили підозру за вчинення 28 шахрайств.

02.08.2023
У Тернополі 21-річний чоловік оформляв кредити на однокурсників

Про це повідомляє Поліція Тернопільської області.

Чоловік оформляв на своїх знайомих швидкі кредити на загальну суму на понад 330 000 гривень.

Будучи студентом одного з вишів Тернополя підозрюваний розповідав історію про те, що займається криптовалютою. Буцім, щоби вивести кошти з криптогаманців, просив у своїх однокурсників та їхніх знайомих дані банківських карток і копії особистих документів.

Дані чужих банківських карток, паролі та копії документів чоловік використовував, щоби оформляти онлайн кредити. Клієнтам залишав на рахунку по 200-500 гривень. Решту грошей, в середньому по 10-15 тисяч гривень, перекидав на власну картку.

Про непогашені кредити люди дізнавалися тоді, коли почали надходити повідомлення про необхідність повертати суми та відсотки. Загалом до поліцейських із заявами про вчинені щодо них шахрайські дії звернулися 28 осіб.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.