У США прокоментували погрози путіна застосувати ядерну зброю по Україні

Влада США попередила росію про катастрофічні наслідки можливого застосування ядерної зброї в Україні. Вашингтон пообіцяв відповісти рішуче, у тому випадку, якщо кремль все ж таки зважиться на цей крок.

26.09.2022
У США прокоментували погрози путіна застосувати ядерну зброю по Україні
Фото з відкритих джерел

Про це заявив радник Білого дому з національної безпеки Джейк Салліван, повідомляє CNN.

«Якщо росія перетне цей кордон, наслідки для Росії будуть катастрофічними. Сполучені Штати дадуть відповідь рішуче. Зараз у приватних каналах ми докладніше роз’яснили, що саме це означатиме», – сказав Салліван.

Радник Білого дому зазначив, що США хочуть закласти принцип відповідальності за свої дії, а не грати в гру «око за око». За його словами, Вашингтон розробляє план «на всі випадки життя».

Салліван підтвердив, що США вже працюють над новими антиросійськими санкціями, які будуть запроваджені проти організацій, осіб та компаній, які підтримують російську військову машину та «референдуми» на окупованих територіях України.

Також він сказав, що фіктивні “референдуми” аж ніяк не відбивають волю українського народу. У разі анексії США завжди вважатимуть ці території українськими, продовжуючи підтримувати українців у їхньому прагненні деокупувати захоплені регіони. При цьому до обіцянок президента РФ Володимира Путіна вдатися до ядерної зброї при спробах звільнити захоплені території потрібно ставитись дуже серйозно, оскільки російського диктатора справді загнано в кут. Однак Салліван запевнив, що США та їхні союзники не піддадуться шантажу.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.