У Швейцарії дозволили переслідувати причетних до війни рф проти України

Документ ухвалили 127 голосами “за” при 53 “проти”.

16.03.2023
У Швейцарії дозволили переслідувати причетних до війни рф проти України

16 березня парламент Швейцарії схвалив законопроєкт, що дозволяє переслідувати причетних до війни проти України. Про це повідомляє Reuters.

Схвалення законопроєкту відбулося за кілька годин після того, як слідчий орган ООН заявив, що знайшов “розумні підстави” для висновку про те, що вторгнення росії в Україну та її напади на Збройні сили кваліфікуються як акти агресії.

Злочин агресії у сенсі визначається як вторгнення до іншого суверенну державу чи спроба встановити з нього політичний і військовий контроль.

“Прийняття Швейцарією злочину агресії у своє законодавство дозволить їй активізувати боротьбу з безкарністю за найтяжчі злочини з міжнародного права”, – йдеться у заяві парламенту.

Законопроєкт приводить швейцарське законодавство у відповідність до поправок, прийнятих до Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.