У Львові збудують комунальний ринок

Будівництво комунального ринку на вул. Садова, 2А – Петлюри розпочнеться 25 червня. Роботи профінансує приватний інвестор.

24.06.2024
У Львові збудують комунальний ринок

Як повідомляє пресслужба Львівської міськради, у новозбудоване приміщення ринку перейдуть працювати підприємці ТзОВ «Любінське сяйво», а на звільненому місці облаштують громадський простір – також за приватні кошти.

«Ми підходимо до завершення дуже тривалого і непростого процесу, який триває вже майже 10 років. Тут, на вулиці Садовій, є недостатньо впорядкований ринок і дуже довго були дебати, тому що місто бачить там якісний громадський простір. Врешті ми знайшли варіант виходу з тої ситуації. Відтак, на сусідній земельній ділянці буде збудовано комунальний ринок і ті підприємці, які зараз працюють поряд, перейдуть працювати на цей комунальний ринок, тобто там будуть збережені всі робочі місця, а на місці нинішнього ринку буде якісний громадський простір.

Перевага цього проєкту в тому, що ми маємо інвестора, підприємця, який зголосився профінансувати будівництво цього ринку за свої кошти, розуміючи соціальну відповідальність. Ринок залишиться комунальний, збудований за приватні кошти, тобто місто на це не потратить жодної копійки», – розповів Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з містобудування.

Окрім селян, нині на ринку понад 80 підприємців. Вони торгують здебільшого продуктами, проте є і кілька продавців промислових товарів.

«Ми розраховуємо на те, що всі люди, які в нас на сьогодні працюють, а також селяни, будуть розміщені в новому ринку. Розуміємо, що площі будуть менші, буде десь тісніше, але натомість будуть кращі умови, ніж під відкритим небом», – каже Зіновій Сідорський, директор ТзОВ «Любінське сяйво».

До уваги журналістів! Завтра поруч із ринком відбудеться брифінг щодо початку будівництва комунального ринку на вулиці Садовій. Деталі за телефоном – 067 670 35 00.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.