У Львові засудили бойовиків «днр» та «лнр», які воювали проти України

Двох мешканців Донеччини та Луганщини засудили до 15 років за ґратами за держзраду.

12.12.2023
У Львові засудили бойовиків «днр» та «лнр», які воювали проти України

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Зрадники добровільно перейшли на бік ворога та вступили до незаконних збройних формувань «народної міліції» терористичних організацій «днр» та «лнр». Чоловіки з Донеччини були зараховані до військової частини 08805, що входить до складу 1-го армійського корпусу рф.

Один із них виконував обов’язки по охороні місць дислокації підрозділів, проводив фільтраційні заходи місцевого населення на блокпостах у районі Макіївки. Інший був командиром мінометного розрахунку.

Мешканець Луганщини був зарахований на посаду стрілка мотострілецького батальйону.

«Чоловік пройшов військову підготовку та здобув навички користування стрілецькою зброєю, опанував тактику ведення бою, здійснення штурму, наступу та відступу. Обвинувачений виконував завдання, пов’язані з веденням бойових дій та забезпечували безпеку місць перебування збройних сил рф та терористичної організації «лнр» в Луганській та Донецькій областях», – йдеться в повідомленні.

Двох мешканців Донеччини та мешканця Луганщини визнали винними. Кожному з чоловіків призначили покарання – 15 років позбавлення волі із конфіскацією всього майна.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.