У Львові запропонували поховати депутата Юрія Ломагу на Голоско

Сьогодні, 27 жовтня, помер депутат Львівської міської ради від партії «Європейська солідарність» Юрій Ломага.

27.10.2023
У Львові запропонували поховати депутата Юрія Ломагу на Голоско

Міський голова Львова Андрій Садовий висловив співчуття через смерть депутата.

«З сумом повідомляємо про смерть депутата Львівської міської ради Юрія Ломаги. Медики до останнього намагались стабілізувати стан пана Юрія, але, на жаль, врятувати життя не вдалось. Юрій Ломага був юристом, політиком та депутатом від партії Європейська Солідарність. Співчуття рідним та близьким! Вічна Пам’ять», – йдеться в повідомленні мера.

Радник начальника Львівської ОВА Олег Радик поділився думкою стосовно поховання Юрія Ломаги:

“Прошу Львівську міську раду поховати депутата Ломагу на Голоско.

Людям ближче буде ходити дякувати.”

До слова, компанія «ФЛО Львів», пов’язана з Юрієм Ломагою, розпродала 22 га землі в районі Під Голосоком. Раніше ці ділянки Львівська міськрада безкоштовно передала членам садового товариства «Підголоско», до якого мають відношення депутати міськради Юрій Ломага та Олексій Різник, повідомляв Zaxid.net. За всі ділянки «ФЛО Львів» отримало близько 190 млн грн. Понад 22 га раніше комунальної землі компанія розпродала менше ніж за два місяці.

=Керівником та співзасновницею кооперативу «Підголоско» була Мирослава Дроздовська, прописана за однією адресою з дітьми депутата ЛМР від «Європейської Солідарності» Юрія Ломаги. Згодом ділянки приватизувала «Мистецько-виставкова галерея “Простір”, компанію перейменували у «ФЛО Львів». Її засновником був Юрій Ломага і керував нею до 2021 року.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.