У Львові запропонували поховати депутата Юрія Ломагу на Голоско

Сьогодні, 27 жовтня, помер депутат Львівської міської ради від партії «Європейська солідарність» Юрій Ломага.

27.10.2023
У Львові запропонували поховати депутата Юрія Ломагу на Голоско

Міський голова Львова Андрій Садовий висловив співчуття через смерть депутата.

«З сумом повідомляємо про смерть депутата Львівської міської ради Юрія Ломаги. Медики до останнього намагались стабілізувати стан пана Юрія, але, на жаль, врятувати життя не вдалось. Юрій Ломага був юристом, політиком та депутатом від партії Європейська Солідарність. Співчуття рідним та близьким! Вічна Пам’ять», – йдеться в повідомленні мера.

Радник начальника Львівської ОВА Олег Радик поділився думкою стосовно поховання Юрія Ломаги:

“Прошу Львівську міську раду поховати депутата Ломагу на Голоско.

Людям ближче буде ходити дякувати.”

До слова, компанія «ФЛО Львів», пов’язана з Юрієм Ломагою, розпродала 22 га землі в районі Під Голосоком. Раніше ці ділянки Львівська міськрада безкоштовно передала членам садового товариства «Підголоско», до якого мають відношення депутати міськради Юрій Ломага та Олексій Різник, повідомляв Zaxid.net. За всі ділянки «ФЛО Львів» отримало близько 190 млн грн. Понад 22 га раніше комунальної землі компанія розпродала менше ніж за два місяці.

=Керівником та співзасновницею кооперативу «Підголоско» була Мирослава Дроздовська, прописана за однією адресою з дітьми депутата ЛМР від «Європейської Солідарності» Юрія Ломаги. Згодом ділянки приватизувала «Мистецько-виставкова галерея “Простір”, компанію перейменували у «ФЛО Львів». Її засновником був Юрій Ломага і керував нею до 2021 року.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.