У Львові забудовника зобов’язали демонтувати незаконний поверх торгового центру

Забудовник має 10 днів, щоб демонтувати зайвий третій поверх.

04.05.2023
У Львові забудовника зобов’язали демонтувати незаконний поверх торгового центру
Фото: ЛМР

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Йдеться про будівництво торгово-офісного центру на вул. Промисловій, 60, дозвіл на зведення якого підприємець отримав ще шість років тому. Відповідно до містобудівних умов та обмежень, це мала бути двоповерхова споруда. Натомість забудовник звів три повноцінні поверхи, які під час перевірки зафіксувала міська Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю.

“Роки перевірок, судових слухань, штрафів для замовника і генпідрядника, приписи про усунення порушень та зупинення будівельних робіт так і не вплинули на забудовника. Крапку у справі поставив суд. Оскільки на час війни міська ДАБК обмежена у повноваженнях, зусилля об’єднали із обласною прокуратурою”, – розповідають у міськраді.

Суд задоволив позовну заяву Галицької окружної прокуратури міста Львова в інтересах держави в особі Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю про приведення об’єкта у відповідність до містобудівних умов та обмежень.

Відтак, забудовник має 10 днів, щоб демонтувати зайвий третій поверх. За заявою Галицької окружної прокуратури наприкінці квітня Шевченківський відділ держаної виконавчої служби у Львові відкрив виконавче провадження, яке зобов’язує привести об’єкт будівництва у відповідність до містобудівних умов та обмежень. Якщо підприємець цього не зробить добровільно, його чекають штрафи і кримінальна справа.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.