У Львові судили чоловіка за непокору поліції та працівникам ТЦК

Львів’янин заявив, що не почув вимогу показати документи, ймовірно, через отриману на військовій службі контузію.

24.06.2024
У Львові судили чоловіка за непокору поліції та працівникам ТЦК

Олександра Г. обвинувачували у тому, що 9 травня 2024 року на вул. Гашека він не виконав вимогу дільничного офіцера щодо надання своїх документів. У письмових поясненнях Олександр Г. вказав, що до нього звернувся поліцейський та працівник ТЦК, які вийшли з службового авто. Чоловік не показав їм свої документи, при цьому матюкався та застосовував фізичну силу, повідомляє Zaxid.net.

Під час розгляду справи Олександр Г. розповів, що повертався додому, коли до нього підійшов невідомий чоловік, який вийшов з авто поліції. Він заявив, що цей чоловік схопив його за руки та вимагав пройти у службове авто. За словами Олександра Г. чоловік не представився та був одягнений у цивільний одяг, тому він його відштовхнув. Уже після цього з авто вийшли двоє поліцейських та одягнули йому кайданки. Олександр Г. заявив, що не почув вимогу показати документи, ймовірно, через отриману на військовій службі контузію.

Справ розглянув суддя Назарій Дулебко, який дослідив матеріали та визнав Олександра Г. винним у адмінправопорушенні. Йому призначили 170 грн штрафу та зобов’язали сплатити 605 грн судового збору. Постанову ще можна оскаржити.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.