У Львові пересадили серце чоловікові, який переніс два інфаркти

42-річний львів’янин переніс два серцевих напади з різницею у тиждень.

10.01.2024
У Львові пересадили серце чоловікові, який переніс два інфаркти

Про це повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

Олександрові Малешенкову раптово стало погано два місяці тому. Згодом стан поліпшився, втім через тиждень стався новий серцевий напад.

«У медзакладі, куди звернувся чоловік, діагностували гострий інфаркт міокарда. Серце чоловіка ледь билося та не виконувало своєї функції. Висновок лікарів: Олександра врятує лише трансплантація серця. І часу чекати в чоловіка майже не було», — йдеться в повідомленні.

У важкому стані чоловіка екстрено доправили до лікарні святого Пантелеймона, де спеціалісти інтенсивної терапії буквально повернули його з того світу. Через те, що більша частина серця була уражена інфарктом, пацієнт потребував важкої медикаментозної підтримки.

Саме в той момент в лікарні з’явився донор, родина якого надала згоду на вилучення органів. Серце підійшло Олександру.

Трансплантація тривала п’ять годин та минула успішно. На 12 добу після операції чоловік поїхав додому.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.