У Львові на мітингу Садовому нагадали про витрати на таксі і війну

Цієї дощової суботи, під стінами львівської Ратуші вкотре зібрались небайдужі активісти, що бажали налагодити діалог з міською владою.

10.02.2024
У Львові на мітингу Садовому нагадали про витрати на таксі і війну

Учасники мітингу намагались привернути увагу чиновників та мера міста до питань забезпечення військовослужбовців.

Основна вимога учасників акції протесту – закласти гарантовані 20% міського бюджету на безпосередню допомогу ЗСУ та іншим підрозділам Сил оборони.

Люди втомлені байдужістю та безвідповідальністю влади, обурені ставленням міського голови Андрія Садового, котрий неодноразово обіцяв підтримати будь-яку акцію, присвячену забезпеченню потреб війська. І допоки підтримка та забезпечення війська буде лише завданням небайдужих, допоки влада не усвідомить, що від неї залежить забезпечення підрозділів – нам буде вкрай важко досягти перемоги.

Цього тижня розголосу набули нові факти необґрунтованих витрат “Комфортні поїздки чиновників Андрія Садового за кошти з міської казни”.

P.S. До мінгуючих принесло діючого депутата з 2006 року від почергово «Пори», «Удару», БПП і Європейської солідарності.

Що вийшло зі спілкування зафіксував Telegram-канал “Формула Радика”.

“Мітинг проти непотрібних витрат міської ради. Прийшов депутат Петро Адамик, пообіцяв більше не балотуватися, сказав, що задачі йому можуть ставити лише ті, хто за нього голосував, загалом засмутився“, – йдеться у повідомленні.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.