У Львові на мітингу Садовому нагадали про витрати на таксі і війну

Цієї дощової суботи, під стінами львівської Ратуші вкотре зібрались небайдужі активісти, що бажали налагодити діалог з міською владою.

10.02.2024
У Львові на мітингу Садовому нагадали про витрати на таксі і війну

Учасники мітингу намагались привернути увагу чиновників та мера міста до питань забезпечення військовослужбовців.

Основна вимога учасників акції протесту – закласти гарантовані 20% міського бюджету на безпосередню допомогу ЗСУ та іншим підрозділам Сил оборони.

Люди втомлені байдужістю та безвідповідальністю влади, обурені ставленням міського голови Андрія Садового, котрий неодноразово обіцяв підтримати будь-яку акцію, присвячену забезпеченню потреб війська. І допоки підтримка та забезпечення війська буде лише завданням небайдужих, допоки влада не усвідомить, що від неї залежить забезпечення підрозділів – нам буде вкрай важко досягти перемоги.

Цього тижня розголосу набули нові факти необґрунтованих витрат “Комфортні поїздки чиновників Андрія Садового за кошти з міської казни”.

P.S. До мінгуючих принесло діючого депутата з 2006 року від почергово «Пори», «Удару», БПП і Європейської солідарності.

Що вийшло зі спілкування зафіксував Telegram-канал “Формула Радика”.

“Мітинг проти непотрібних витрат міської ради. Прийшов депутат Петро Адамик, пообіцяв більше не балотуватися, сказав, що задачі йому можуть ставити лише ті, хто за нього голосував, загалом засмутився“, – йдеться у повідомленні.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.