Як наголосили у Львівському обласному ТЦК та СП, відповідні пости чи відеозвернення у соціальних медіа є інструментом недобросовісних блогерів чи ЗМІ. Їх створюють для підняття власного рейтингу через підсилену увагу громадян до відповідної теми або відвертого очорнення репутації ТЦК.
“У час, коли країну знесилює війна з російськими окупантами, відповідні дії підривають обороноздатність і послаблюють бойовий дух населення. Пам’ятайте, що інформаційна гігієна під час воєнного стану необхідна для ефективного протистояння ворогу. Намагайтеся критично сприймати інформацію, яку споживаєте у соціальних мережах. Не довіряйте анонімним телеграм каналам та повідомленням, які не містять фактів і провокують емоції”, – йдеться у повідомленні.
Також військові наголосили, аби громадяни не озвучували здогадки й чутки про, нібито, протиправні дії службовців ТЦК у соцмережах. Оскільки це деморалізує громадськість й створює суспільні настрої, вигідні ворогу.
Якщо громадянам відомі факти корупційних або будь-яких інших правопорушень військовослужбовців чи держслужбовців ТЦК, то потрібно повідомити про них.
Зокрема, можна зателефонувати на спеціальну телефонну лінію Міністерства оборони +38 044 271 39 86, написати на електронну пошту Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міноборони dzvk_mou@post.mil.gov.ua або на офіційному веб-сайті відомства https://www.mil.gov.ua у рубриці «Не будь байдужим – повідом про корупцію».
Окрім того, громадяни можуть надіслати лист поштою з поміткою «Про корупцію» за адресою проспект Повітряних сил, 6, Київ-168, 03168 або на бюро перепусток Міністерства оборони України, скринька «Для кореспонденції».
“При тім, важливо пам’ятати, що не варто самому провокувати військовослужбовців чи державних службовців до корупційних дій. За це в Україні передбачена кримінальна відповідальність. Тільки спільними зусиллями можливо перемогти у війні!” – підсумували у Львівському ТЦК та СП.
Коментарі