У колонію на Тернопільщині передавали наркотики у продуктах харчування

Макаронні вироби, заповнені білою порошкоподібною речовиною, виявили працівники колонії.

13.02.2024
У колонію на Тернопільщині передавали наркотики у продуктах харчування

Про це повідомляє Поліція Тернопільської області.

Оглядаючи передачі, які надійшли до засуджених, працівники колонії побачили між макаронними виробами підозрілі крихти. Вони відкрили пакет і виявили, що мучні вироби всередині були заповнені наркотичною речовиною.

На місце знахідки  викликали слідчо-оперативну групу Збаразького відділення поліції. Стало відомо, що посилку засудженій передали із сусідньої області. Слідчі встановлюють місцеперебування відправника.

Продукти вилучили та направили на експертизу.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.