У храмі на Тернопільщині, звідки виселили московський патріархат, відреставрують старовинні ікони

У Миколаївському соборі, що у Кременці відреставрують старовинні ікони, розписи та літургійні предмети.

19.01.2024
У храмі на Тернопільщині, звідки виселили московський патріархат, відреставрують старовинні ікони

Нещодавно до храму, звідки нарешті виселили прихильників московського патріархату, завітали працівники Національного науково-дослідного реставраційного центру України, повідомляє видання “Тернополяни”.

“У січні 2024 року фахівці Львівської філії Національного науково-дослідного реставраційного центру України продовжили роботу в музеях Західного регіону в рамках програми допомоги музейним установам України під час воєнного стану”, – відзначив Василь Ільчишин, директор Кременецько-Почаївського ДІАЗу.

У недавно повернутому заповідникові соборі Святого Миколая та комплексі колишнього монастиря францисканців у місті Кременець здійснено обстеження стану збереженості літургійних предметів ХVIIІ–ХХ ст. і визначено потреби у їхній подальшій консервації та реставрації.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.